صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
جمعه ٣١ فروردين ١٣٩٧
اخبار > بیمارستان آیت ا...خویی شهرستان خوی تا پایان تیر ماه سال جاری آماده تجهیز می شود


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش مهریانی پور مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان خوی

بیمارستان آیت ا...خویی شهرستان خوی تا پایان تیر ماه سال جاری آماده تجهیز می شود

حضور محمود صاریخان مشاور ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان و هیئت همراه در جلسه تصمیم گیری به اتمام رساندن بیمارستان آیت ا... خویی.

روز یکشنبه بیست و هفتم فروردین ماه محمود صاریخان مشاور راست دانشگاه علوم پزشکی استان به همراه میرمحمدریحانی مدیر امور مالی دانشگاه  و مهندس وطنی مدیر منابع فیزیکی و نظارت برطرحهای عمرانی دانشگاه علوم پزشکی با همراهی دکتر منصور محمودزاده مدیر شبکه  و تعدادی از کارشناسان شبکه ، از پروژه احداث بیمارستان آیت ا... خویی این شهرستان بازدید بعمل آوردند.

 در حاشیه این بازدید جلسه ای با حضور مشاور و پیمانکار پروژه و کارشناسان نظارت بر طرحهای عمرانی دانشگاه تشکیل گردید و ضمن بحث و بررسی در خصوص موانع و مشکلات پروژه راهکارهای عملیاتی ارائه و تفاهم نامه ای بین طرفین منعقد گردید و مقرر شد ضمن سرعت بخشیدن به عملیات اجرایی، طبق مفاد این صورتجلسه پیمانکار متعهد گردید تا پایان تیر ماه سال جاری عملیات ساختمانی و تاسیساتی و محوطه را به پایان رسانده و بیمارستان را برای تحویل موقت آماده نماید به طوریکه داخل ساختمان جهت تجهیز آماده باشد.


گفتنی است: ساعت 18 پس از اتمام جلسه فوق حاضرین از پروژه  در حال احداث بخش اورژانس بیمارستان قمربنی هاشم و همچنین از پروژه های در حال احداث بیمارستان 160 تختخوابی و ساختمان کلنیک تخصصی این شهرستان بازدید بعمل آورده و تصمیمات لازم جهت هرچه سریعتر انجام شدن این پروژه ها نیز اتخاذ گردید.خ

 

 


١١:٣٨ - چهارشنبه ٣٠ فروردين ١٣٩٦    /    شماره : ١٣٧٩٧    /    تعداد نمایش : ٢٠٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج