صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
شنبه ٠٢ تير ١٣٩٧
اخبار > بازدید معاون درمان دانشگاه از پروژه های در دست اجرای شاهیندژ


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش فرحناک مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شاهین دژ

بازدید معاون درمان دانشگاه از پروژه های در دست اجرای شاهیندژ

بزودی یک دستگاه سونوگرافی و یک دستگاه هواساز بلوک زایمانی تهیه و در اختیار بیمارستان شهید راثی قرار خواهد گرفت.

دکتر حسنی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی امروز از پروژه های در دست احداث شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهیندژ بازدید بعمل آورد.

وی در این بازدید ضمن اظهار رضایت از پیشرفت پروژه ها گفت: مشکل اعتباری در احداث این پروژه ها نداریم و پیمانکاران باید با سرعت تمام پیشرفت فیزیکی پروژها را جدی بگیرند تا در موقع مقرر مورد بهره برداری قرار گیرند.

دکتر حسنی ضمن تاکید به پیمانکاران مبنی بر اینکه به موقع ملزومات مورد نیاز را سفارش دهند تا در روند پیشرفت فیزیکی مشکلی پیش نیاید همچنین از تهیه  و تحویل یک دستگاه سونوگرافی و دستگاه هوا ساز بلوک زایمانی خبر داد و افزود: بزودی این دستگاهها تهیه و جهت ارائه خدمات به بیماران تحویل شبکه بهداشت و درمان خواهد شد.

دکتر جبارزاده مدیر شبکه نیز در این بازدید ضمن تقدیر از حمایتهای ریاست دانشگاه و معاونت درمان از عقد قراداد احداث واحد سی تی اسکن بیمارستان خبر داد و اظهار نمود: پیمانکار مربوطه مشخص شده و بزودی با حضور ناظرین دفتر فنی دانشگاه زمین مد نظر تحویل و این پروژه نیز در محیط بیمارستان احداث خواهد شد.

وی افزود : همه تلاش ما این است که درمانگاه تخصصی را در اردیبهشت ماه سالجاری به بهره برداری برسانیم تا مشکلات مراجعین به این واحد نیز حل گردد.خ


 


١٢:٣٠ - يکشنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٦    /    شماره : ١٣٧٦٥    /    تعداد نمایش : ١٩٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج