صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
سه شنبه ٠٢ خرداد ١٣٩٦
اخبار > دکتر موسوی: روابط عمومی هدایتگر سازمان و مدیریت سازمان است


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی وب دای آذربایجان غربی

دکتر موسوی: روابط عمومی هدایتگر سازمان و مدیریت سازمان است

دکتر موسوی معاون فرهنگی دانشجویی این مطلب را در پانزدهمین جلسه شورای روابط عمومی دانشگاههای علوم پزشکی منطقه یک کشور عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه دانشگاه یک مجموعه واحد است و همه ما در راستای یک هدف در حرکت هستیم گفت: با توجه به شعار امسال ( اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی ) ما باید این رسالت سنگین را که بر عهده روابط عمومی هاست تبیین و فرهنگ سازی کنیم.

دکتر موسوی پویایی و فعال بودن، هدفدار و تاثیر گذاری، یگانه سازی و آگاهانه بودن را از ویژگی های فرهنگ برشمرد وسه حوزه عناصر فرهنگی را حوزه عمومی، تخصصی و ابداعی ذکر کرد و گفت: روابط عمومی باید در هر سه حوزه خصوصاً حوزه ابداعی فعال باشد و در بحث تبادل و تعامل فرهنگی مهمترین نقش را بر عهده دارند.

 وی روابط عمومی را هدایتگر سازمان و مدیریت عنوان کرد و افزود: روابط عمومی ها با هشدار هایی که به مجموعه می دهند در تبادل فرهنگی حرف اول را می زنند و یکی از حساس ترین مراکز سازمان هستند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیامبر رحمت و مهربانی، بنیانگذار انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری  را بهترین الگوها و مصداق در خلق عظیم و اخلاق خوب برای روابط عمومی ها ذکر کرد و در ادامه بحث خود به برخی از وظایف و ضعف های موجود در روابط عمومی ها اشاره کرد و اظهار امیدواری نمود که بتوانیم با عنایت به اهداف سازمان در این راستا حرکت نموده و سازمان را در رسیدن به این اهداف یاری کرد.خ

 


١١:٤٣ - يکشنبه ١٦ آذر ١٣٩٣    /    شماره : ٢٦٣٦    /    تعداد نمایش : ١٦٨٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج