صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
دوشنبه ٠٢ مهر ١٣٩٧
اخبار > گام های استوار خیرین در راه اندازی دستگاه سی تی اسکن جدید بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش باغچه ای مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد

گام های استوار خیرین در راه اندازی دستگاه سی تی اسکن جدید بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد

خیرین سلامت شهرستان مهاباد بازسازی فضای جدید سی تی اسکن بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد را بر عهده گرفتند.

در طی یک نشست میان مدیر و مسئولین شبکه بهداشت و درمان مهاباد و رئیس شورای خیرین سلامت راهکارهای نحوه بازسازی و توسعه فضای بخش سی تی اسکن جدید و نحوه آماده سازی انبار دارویی جدید بیمارستان و مشارکت با شبکه بهداشت و درمان بررسی شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد گفت: در حال حاضر با توجه به محدودیت منابع مالی دانشگاه و تسریع در زمان راه اندازی دستگاه سی تی اسکن جدید کمک های شورای خیرین سلامت شهرستان مهاباد می تواند راهگشای مشکلات حوزه درمان و تصویربرداری بیمارستان باشد.

وی افزود: خیرین همواره بازوان توانمند این شبکه بودند که در راه اندازی اتاق دستگاه رادیولوژی جدید بیمارستان و بروز رسانی تجهیزات پزشکی نقش اصلی را ایفا کردند.

دکتر مرزنگ گفت: فضای انبار دارویی بیمارستان می بایست تخلیه شده و جهت آماده سازی تحویل بخش سی تی اسکن جدید بیمارستان شود ولی برای فضای جدید انبار دارویی با توجه به کمبود فضا فضای پارکینگ همکاران بیمارستان را تغییر کاربری داده و به انبار دارویی تبدیل می نمائیم.

وی افزود: برای آماده سازی فضای جدید انبار دارویی، خیرین سلامت شهرستان برای مشارکت با شبکه بهداشت و درمان مهاباد پیشقدم شده تا فرآیند آماده سازی و راه اندازی سی تی اسکن 16 اسلایس تسریع گردد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد گفت: برای بهینه سازی فضای سی تی اسکن جدید می بایست نقشه جدید طراحی شده مورد تایید شرکت راه انداز دستگاه و سازمان انرژی اتمی کشور و در نهایت معاونت درمان و دفتر فنی دانشگاه برسد.

رئیس شورای خیرین سلامت مهاباد گفت: اولویت اصلی شورای خیرین سلامت مهاباد آماده سازی و تحویل فضای فیزیکی استانداردجهت راه اندازی دستگاه سی تی اسکن 16 اسلایس در راستای ارائه خدمات پیشرفته تصویر برداری به شهروندان مهاباد و جنوب استان می باشد.

وی افزود: این شورا از تمام ظرفیتها و امکانات و مشارکت های مردمی برای آماده سازی فضای انبار دارویی و فضای بخش سی تی اسکن جدید بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد بهره می برد.

مهندس حمید هدایت فر گفت:بی شک تلاش ها و مساعدت خیران شهرستان در اجرا و به پایان رساندن این پروژه بزرگ و معنوی نقش بسزایی دارد همانطور که خیرین در سایر عرصه ها از جمله ساخت مدرسه و خرید تجهیزات پزشکی برای بیمارستان و مراکز سلامت شهری و روستایی همیشه در صحنه هستند.خ

 

 

 

 

 

 

 


٠٩:٤٥ - چهارشنبه ١٩ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ١٦٠٥٧    /    تعداد نمایش : ١٥٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج