صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
دوشنبه ٠٢ مهر ١٣٩٧
اخبار > سلامت و امنیت دو مقوله اصلی جوامع امروزی


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش باغچه ای مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد

سلامت و امنیت دو مقوله اصلی جوامع امروزی

مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد با فرماندهی جدید نیروی انتظامی شهرستان مهاباد دیدار کرد.

دکتر مرزنگ و مسئولین شبکه بهداشت و درمان مهاباد با حضور در ستاد فرماندهی ناجا ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی انتصاب سرهنگ ظهیریان را به فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان مهاباد تبریک گفتند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد گفت: امنیت و سلامت دو مقوله در هم تنیده است بی شک بخش عظیمی از امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران منبعث از تلاش‌های بی‌وقفه و بی‌دریغ و رشادت‌های بزرگمردان نیروی انتظامی است.

وی افزود: نیروی انتظامی از جایگاه ویژه و اهمیت بالایی برخوردار است و اگر ما امروز شاهد امنیت و آسایش در جامعه هستیم نتیجه همت و ایثار این سبزپوشان سپید دل است.

دکتر مرزنگ اظهار داشت: مصداق بارز همکاری این نیرو با شبکه بهداشت و درمان مهاباد حضور همیشه در صحنه ایستگاه پلیس در فضای بخش اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) مهاباد است که با حضور این عزیزان در محل ارائه خدمات درمانی راهگشای مسائلی بوده که گاها در محل بخش اورژانس به وقوع می پیوندد.

سرهنگ ظهیریان فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهاباد گفت: مسئولین ادارات و نظام امروزه در راستای خدمت گزاری به جامعه گام برمی دارند و در هر مقام و صنفی باشند هدفی به جز خدمت به مردم ندارند و این جای بسی افتخار و مباهات است .

وی افزود: شبکه بهداشت و درمان حوزه وسیعی است که ارتباط مستقیمی با زندگی و سلامت مردم دارد و در این راستا ارائه خدمات و تسهیلات بهتر به مردم موجبات رضایتمندی بیشتر آنها را فراهم می آوردخ.

 

 


٠٨:٥١ - سه شنبه ١٨ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ١٦٠٣٧    /    تعداد نمایش : ١٣٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج