صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
دوشنبه ٠٢ مهر ١٣٩٧
اخبار > خیرین عرصه سلامت درود بر همت والایتان


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش محمدی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان سردشت

خیرین عرصه سلامت درود بر همت والایتان

خرید یک دستگاه تخت CPR توسط خیرین شورای سلامت سردشت.

با همت خیرین سلامت شهرستان سردشت یک دستگاه تخت به درمانگاه دولتی شهداء سردشت اهداء شد.

دکتر عباس اسماعیلی ثانی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سردشت در گفتگو با روابط عمومی در خصوص همت خیرین عرصه سلامت در حوزه بهداشت و درمان گفت: در راستای کمک های خیرین عرصه سلامت شهرستان سردشت این بار از محل کمک های ماهیانه تلاشگران عرصه سلامت شاغل در شبکه بهداشت و درمان  یک دستگاه تخت CPR به مبلغ 25 میلیون ریال خریداری و با توجه به نیاز درمانگاه شبانه روزی دولتی شهداء سردشت به این مرکز درمانی اهداء شد.

اسماعیلی ثانی در ادامه خاطر نشان شد: ماهیانه از محل کمک های نقدی تلاشگران عرصه سلامت شاغل در شبکه بهداشت و درمان سردشت بالغ بر 4میلیون ریال جمع آوری میشود. ضمناً از محل شورای خیرین عرصه سلامت شهرستان سردشت تا کنون بالغ بر یک میلیارد ویکصد میلیون ریال از محل کمک های خیرین وهمکاران در راستای تامین تجهیزات پزشکی مورد نیاز از قبیل خرید تجهیزات اتاق عمل ارتوپدی، خرید سیدمان ریدر، رگ یاب کودک، دستگاه اکوکاردیوگرافی خریداری و به بیمارستان اهداء شده است .


مدیر شبکه بهداشت ودرمان سردشت درادامه افزود : از محل کمک های غیر نقدی خیرین عرصه سلامت نیز بالغ 2هزار و دویست و شصت متر مربع زمین به ارزش ریالی بالغ بر 10 میلیارد ریال جهت احداث مراکز خدمات جامع سلامت وخانه های بهداشت اهداء شده است .

گفتنی است مجمع خیرین شورای سلامت شهرستان سردشت با سه نفر اعضاء  رئیس شوراء ، مدیر اجرایی وخزانه دار از سال 91 این شروع بکار کرده است.خ

 

 


٠٧:٤٨ - سه شنبه ١٨ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ١٦٠٣٦    /    تعداد نمایش : ٢٠٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج