صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
شنبه ٣١ شهريور ١٣٩٧
اخبار > تاسیس موسسه خیریه بیمارستان سردشت


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش محمدی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان سردشت

تاسیس موسسه خیریه بیمارستان سردشت

تشکیل و تاسیس موسسه خیریه بیمارستان امام خمینی (ره) سردشت کلید خورد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان سردشت در خصوص تاسیس موسسه خیرین بیمارستان امام خمینی (ره) در گفتگو با مسئول روابط عمومی گفت: در راستای اجرای برنامه ایجاد موسسات خیریه بیمارستانی جهت افزایش نقش خیرین و تسهیل در فرآیند مشارکتهای مردمی درحوزه درمان و بهداشت استارت تشکیل موسسه خیریه بیمارستان امام خمینی(ره) سردشت را آغاز نمودیم.

دکتر عباس اسماعیلی ثانی با بیان این مطلب هدف از تشکیل موسسه  را ساماندهی خدمات عام المنفعه و امور نیکوکاری، بهره برداری از منابع حاصل از امور خیریه جهت تامین نیازهای دارویی ،حمایتی و تجهیزات مورد نیاز بیماران و همچنین ساخت و بازسازی بیمارستان ، درمانگاههای  تخصصی و نیز توسعه کمی و کیفی خدمات سلامت  در بیماران عنوان نمود.

اسماعیلی ثانی در ادامه افزود: هیات موسس ، هیئت مدیره و بازرس انتخاب و به معاونت امور اجتماعی  دانشگاه جهت انجام فرآیند ها و اخد مجوزهای قانونی معرفی گردیدند.

گفتنی بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان سردشت  با 125 تخت فعال جمعیت بالغ بر 120 هزار نفر در جنوب استان آذربایجان غربی و در فاصله 235 کیلومتری مرکز استان واقع ونسبت به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی فعالیت میکند.خ

 

 


١٤:٣٨ - دوشنبه ١٧ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ١٦٠٢٧    /    تعداد نمایش : ١٩٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج