صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
شنبه ٣١ شهريور ١٣٩٧
اخبار > حرکت ارتقایی به سوی دسترسی واحدهای شغلی به خدمات بهداشت حرفه ای با کیفیت با راه اندازی دستگاه FTIR


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی معاونت امور بهداشتی

حرکت ارتقایی به سوی دسترسی واحدهای شغلی به خدمات بهداشت حرفه ای با کیفیت با راه اندازی دستگاه FTIR

 نصب و راه اندازی دستگاه FTIR در راستای توسعه آزمایشگاه مرجع منطقه ای بهداشت حرفه ای ( استانهای کردستان – آذربایجان شرقی – اردبیل- آذربایجان غربی  ).

در راستای نظام تحول سلامت و برای حرکت ارتقایی به سوی دسترسی واحدهای شغلی به خدمات بهداشت حرفه ای با کیفیت، و با عنایت به مسئولیت برنامه ریزی ، كنترل‌، ارزشيابي‌، و بازرسي‌ در زمینه بهداشت کار وزارت بهداشت و لزوم  نظارت بر حسن اجرای ضوابط و مقررات حاکم بر ارائه خدمات تخصصی بهداشت حرفه‌ای، یکی از ابزار مهم ساختاری در کنترل کیفیت خدمات ارائه شده در بخش سلامت محیط کار ایجاد وتوسعه آزمایشگاه های بهداشت حرفه ای در سطح معاونت های بهداشتی دانشگاه می باشد.

 لذا با توجه عرضه فن آوری ها و تکنیک های پیشرفته در ارائه خدمات آنالیز دستگاهی و همچنین پراکنش شرکت های خصوصی بهداشت حرفه ای و واحدهای شغلی در سطح منطقه نیاز به بروز رسانی تجهیزات این آزمایشگاهها به تجهیزات نوین دستگاهی و افزایش تعداد آزمایشگاههای رفرانس منطقه ای و استانی را ضروری می‌سازد.

 برنامه توسعه آزمایشگاه های بهداشت حرفه ای معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی به عنوان آزمایشگاه مرجع منطقه ای از طرف مرکز سلامت محیط و کار تدوین و به اجرا گذارده شده است.

 در مورخ پانزدهم مهرماه سالجاری با حضور کارشناس شرکت شوکا زیست و کارشناسان مرکز سلامت محیط وکار دستگاه FTIR  در محل آزمایشگاه جامع منطقه ای بهداشت حرفه ای استان آذربایجان غربی نصب وراه اندازی گردید.خ  

 


 


١١:٠٠ - دوشنبه ١٧ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ١٦٠١٢    /    تعداد نمایش : ١٩٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج