صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
شنبه ٣١ شهريور ١٣٩٧
اخبار > پرسنل فوریتهای پزشکی خادمان بی منت و فرشتگان جامعه


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش فرحناک مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شاهین دژ

پرسنل فوریتهای پزشکی خادمان بی منت و فرشتگان جامعه

 با حضور دکتر جبارزاده مدیر شبکه، دکتر رهبر رئیس بیمارستان در مرکز فوریتهای پزشکی شاهین دژ به مناسبت گرامیداشت روز فوریتهای پزشکی از پرسنل زحمت کش این مرکز تجلیل بعمل آمد.

 در این مراسم دکتر جبارزاده ضمن با اهمیت شمردن حرفه سخت و طاقت فرسای فوریتهای پزشکی اظهار نمود: پرسنل خدمتگزار در اورژانس پیش بیمارستانی خادمان بی‌منت و فرشتگان جامعه هستند که بی هیچ تقاضایی در سخت ترین لحظات زندگی و اولین کسانی هستند که بر بالین بیمار ، سایه امنی می شوند تا نسبت به جان مصدوم امداد رسانی کنند.

 وی افزود : ایجاد آرامش و اطمینان روحی و تامین سلامت جامعه،مرهون همت بلند و تلاش صادقانه مردانی است که با تمام تلاش، بی وقفه به یاری آسیب دیدگان در لحظات اضطراب و نگرانی شتافته و با ارائه خدمات درمانی و پزشکی زمینه آسایش عمومی را فراهم می سازند.

در ادامه هیمن نباتی مسئول فوریتهای پزشکی شهرستان با ارائه گزارش مبسوطی از روند ارائه خدمات، تقاضای راه اندازی پایگاه فوریتهای پزشکی محمود آباد و سانجود را نمود تا روند ارائه خدمات درمانی  بین جاده ای در سریعترین زمان انجام گیرد.

مدیر شبکه در این خصوص گفت: هماهنگی های لازم با ریاست فورتهای پزشکی استان و فرمانداری انجام گرفته انشاا... بزودی احداث این دو پایگاه نیز عملیاتی خواهد شد.

 در پایان با اهدای لوح سپاس از پرسنل زحمت کش فوریتهای پزشکی تجلیل بعمل آمد.خ


 

 


١١:٠٠ - سه شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٧٣٩    /    تعداد نمایش : ١٣٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج