صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
شنبه ٣١ شهريور ١٣٩٧
اخبار > در کار گروه سلامت و امنیت غذایی چه گذشت؟


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اشنویه

در کار گروه سلامت و امنیت غذایی چه گذشت؟

جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی اشنویه با حضور اعضاء تشکیل یافت.

در ابتدای این جلسه مصوبات جلسه قبل پیگیری و دستور جلسه جاری مطرح گردید.  در ادامه اعضا کارگروه هر کدام به صورت جداگانه گزارشی از عملکرد دستگاه خود را در پیگیری مصوبات این کارگروه در سال 96 بیان نمودند.

 اجرای روش بی خطر سازی زباله های درمانگاه های سطح شهرستان که  پس از بی خطر سازی  به جایگاه دفن زباله انتقال داده می شود، ساماندهی سه شنبه بازار، مقابله جدی  و پیشگیری از بیماری های مشترک حیوان و انسان، موضوع هدایت آب های روان در سطح شهر و روستاهای این شهرستان،ضرورت نظارت مستمر و بیشتر بر نانوائی ها برای جلوگیری از مصرف مواد افزودنی و ساماندهی سگ های ولگرد از موضوعات مهم و مورد تاکید همگان برای پیگیری توسط اعضای این کارگروه در این جلسه بود.

  مهندس خضری فرماندار شهرستان اشنویه به عنوان ریاست این جلسه در سخنانی ضمن تقدیر از زحمات دستگاههای ذیربط با تاکید بر پیگیری به موقع مصوبات و با انتقاد از برخی از دستگاه ها به دلیل پیگیری نکردن به موقع مصوبات گفت: مصوبات کارگروه با سلامتی مردم رابطه مستقیم دارد و مسئولین دستگاهها باید با جدیت کامل در پیگیری و انجام مصوبات کارگروه تلاش نمایند.

 فرماندار اشنویه اظهار داشت: مشکل سگهای ولگرد نیز باید در اسرع وقت توسط شهرداری برطرف گردد . وی خاطر نشان کرد: ساماندهی سه شنبه بازار بر عهده شهرداری و نظارت بر عرضه مواد غذایی و دیگر محصولات در آن بر عهده دستگاه هایی اعم از شبکه بهداشت، صنعت ،معدن و تجارت و دیگر دستگاه های مربوطه است. نظارت بیشتر و مستمر بر اماکن تهیه و توزیع غذا و همچنین نانوایی های سطح شهرستان برای جلوگیری از مواد افزودنی از دیگر خواست های خضری در این جلسه بود.خ

 

 


٠٩:٢٨ - سه شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٧٣١    /    تعداد نمایش : ١٠٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج