صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
شنبه ٠٢ تير ١٣٩٧
اخبار > امیدوارم با شروع بکار پایگاههای جدید الاحداث خدمات شایسته به مردم شریف این شهرستان ارائه کنیم.


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر بهرامی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان:

امیدوارم با شروع بکار پایگاههای جدید الاحداث خدمات شایسته به مردم شریف این شهرستان ارائه کنیم.

دکتر بهرامی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان، از فوریتهای پزشکی شبکه بهداشت و درمان شهرستان چالدران بازدید کرد.

دکتر بهرامی در بازدید از مرکز 115 شهرستان چالدران، پایگاه جاده ای آواجیق، فوریت 115 شهری و در بررسی تامین نیروی انسانی برای پایگاههای  115 جاده ای قرخ بلاغ و کردکندی ؛ با قدردانی از زحمات مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان چالدران از پیگیری تامین نیروی انسانی برای پایگاههای جدیدالاحداث اظهار داشت : انتظار میرود که با همیاری و همکاری مدیر شبکه بهداشت و درمان و مسئول فوریت پزشکی شهرستان با شروع بکار پایگاههای جدید الاحداث خدمات شایسته به مردم شریف این شهرستان ارائه کنیم.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان با توجه به بازدید انجام شده در خصوص تامین نیروی انسانی لازم برای راه اندازی پایگاه جدید در مسیر های کردکندی به خوی و قرخ بلاغ به قره ضیاءالدین ،قول مساعد داد.

دکتر مقصد مدیر شبکه بهداشت و درمان چالدرن هم گزارش کاملی از آخرین وضعیت این شبکه در خصوص پایگاههای امداد جاده ای به رئیس فوریتهای پزشکی استان ارائه نمود.

دکتر بهرامی ادامه افزود: با توجه به حیاتی بودن فاکتور نظم، باید در مواجهه با حالتهای بحرانی عکس العمل سریعی داشته باشیم و احداث پایگاه 115 جدید با هدف دسترسی آسان و سریع درمواقع بروز احتمالی حوادث، ضروری است تا ماموریت به نحو احسن انجام شود.

مدیر شبکه بهداشت و درمان از رئیس مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه بدلیل این بازدید و قول مساعد برای تامین نیروی انسانی به پایگاههای جدید 115 و ارتقاء سطح ارائه خدمات قدردانی کرد.خ

 

 

 


٠٩:٠٩ - دوشنبه ٢٦ تير ١٣٩٦    /    شماره : ١٤٨٩٢    /    تعداد نمایش : ١٤٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج