صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
يکشنبه ٠٢ ارديبهشت ١٣٩٧
اخبار > امیدواریم تعامل با اداره اوقاف منجر به فعال تر و پویا تر شدن هرچه بیشتر مجمع خیرین سلامت شود.


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر شبکه بهداشت و درمان خوی:

امیدواریم تعامل با اداره اوقاف منجر به فعال تر و پویا تر شدن هرچه بیشتر مجمع خیرین سلامت شود.

برگزاری جلسه تعامل بین شبکه بهداشت و درمان خوی و اداره اوقاف این شهرستان.

روز شنبه هجدهم دی ماه ، جبرائیل ابراهیم پور رئیس اداره اوقاف شهرستان خوی و هیئت همراه در دفتر مدیریت شبکه بهداشت ودرمان خوی حضور یافته و در مورد ایجاد تعامل بین شبکه بهداشت ودرمان خوی واداره اوقاف این شهرستان بحث و گفتگو کردند.

در ابتدای این جلسه دکتر منصور محمودزاده مدیر شبکه بهداشت ودرمان خوی ضمن اشاره به چالشها و دغدغه های مهم بیمارستانهای این شهرستان تاکید کرد : برای رفع مشکلات و دغدغه های نظام سلامت نباید صرفا به منابع دولتی اکتفا کنیم بلکه باید از راههای دیگر مانند مشارکت خیرین و واقفان اداره اوقاف بهره بگیریم و عمل خیر واقفین را به سمت مجمع خیرین سلامت سوق دهیم که مسلماُ با اجرای این امر واقفین نیز به اهداف عالیه خود میرسند .

دکتر محمودزاده در ادامه ضمن بیان آمار مختصری از مراجعه نیازمندان به بیمارستانهای این شهرستان گفت : قانون تا حدودی به ما اختیار می دهد که با نیازمندان مساعدت کنیم و این مشکلاتی برای بیمارستانهای ما ایجاد می کند که در این رابطه اداره اوقاف می تواند به ما یاری کند و نیازمندان واقعی نیازشان برآورده شود .

دکتر محمودزاده ضمن تقدیر و تشکر از حضور مسئولین اداره اوقاف در این جلسه و بیان اهداف مجمع خیرین سلامت گفت : امیدواریم با تعاملی که با اداره اوقاف خواهیم داشت منجر به فعال تر و پویا تر شدن هرچه بیشتر مجمع خیرین سلامت شده و بتوانیم خدمات شایسته و درشاَن مردم ارائه نمائیم که این امر باعث افزایش رضایتمندی مردم و در نتیجه رضایت خداوند متعال شویم .

در ادامه این جلسه صمیمی جبرائیل ابراهیم پور رئیس اداره اوقاف شهرستان خوی ضمن ابراز خرسندی از حضورشان در این جلسه و ایجاد تعاملی شایسته گفت : ما واقفانی داریم که مایلند عواید وقفشان صرف نیازمندان و بیماران گردد که انشاا... با برنامه ریزیهایی که خواهیم داشت بتوانیم در مورد درمان نیازمندان ، شبکه بهداشت و درمان این شهرستان را یاری نمائیم.خ

 

 

 


١٠:٢٢ - دوشنبه ٢٠ دی ١٣٩٥    /    شماره : ١٢٤٦١    /    تعداد نمایش : ١٠٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج