English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: يکشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٧
دکتر آقازاده: ما معتقدیم که می توانیم / به همت و تلاش همکاران اعتقاد و اعتماد داریم / به سال جدید با امید و انگیزه بیشتری وارد شده ایم / ما همه متعلق به دانشگاه هستیم و در جهت اعتلای آن تلاش می کنیم


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش خبرنگار وب دا آذربایجانغربی

هدف گذاری دانشگاه علوم پزشکی استان برای سال 1396

دکتر آقازاده در گفتگو با خبرنگار صدا و سیما در مراسم افتتاحیه نمایشگاه «عرصه سلامت» از راه اندازی 1000 تخت بیمارستانی در سال 1396 خبر داد.

دکتر آقازاده در گفتگو با خبرنگار صدا و سیما در مراسم افتتاحیه نمایشگاه «عرصه سلامت» گفت: کلیه واحدهای تابعه دانشگاه از خانه های بهداشت گرفته تا بیمارستانهای تخصصی و فوق تخصصی و دانشکده ها مشغول ارائه خدمات بهداشتی درمانی و آموزشی هستند و این یک فرصت خوبی برای همکاران ما است که در خانه های بهداشت، مرکز بهداشت و بیمارستانها تلاش می کنند تا بتوانند خدمات خودشان را به مردم عزیز معرفی کنند.

وی خاطر نشان کرد: این ارتباط دو سویه بین مشتریان خارجی و مشتریان داخلی  شرایط ویژه ای را برای همکاری در آینده فراهم می سازد.

رئیس دانشگاه در خصوص حوزه بهداشت نیز گفت: آشنایی با خدمات حوزه بهداشت  هم برای صنوف مختلف لازم است و هم برای مردم عزیز که بدانند مثلاً اگر بخواهند غذای سالم تهیه کنند باید به چه مواردی توجه کنند و یا اینکه در بیمارستانها چه خدماتی ارائه می گردد.

دکتر آقازاده افزود: برای مثال مردم باید بدانند که بیمارستان سیدالشهداء یک مرکز تخصصی و فوق تخصصی برای بیماری های قلبی و عروقی است و یا اینکه ما امسال هزار تخت هدف گزاری کردیم که در آینده افتتاح خواهند شد و یا اینکه بیمارستان امام خمینی(ره) با 1500 متر زیربنا در عرض 9 ماه ساخته می شود و انشالله در مهر ماه یا در اواخر شهریور اورژانس این مرکز بهره برداری می شود و حداکثر در آبان کل پروژه افتتاح خواهد شد.

دکتر آقازاده اشاره کرد: بیمارستان زنان و زایمان هم با مساعدت استاندار آغاز شده که در عرض جهل روز 20 درصد پیشرفت فیزیکی در سازه دارد که این امر در نوع خود بی نظیر است، بحث توسعه در بیمارستان مطهری هم مطرح است و در آینده نزدیک قسمت تخصصی و فوق تخصصی زنان مستقل خواهیم بود و بیمارستان ششصد تختخوابی قابل توسعه به هزار تخت در حهت لو نیز امسال گود برداری شده و شروع به ساخت خواهیم کرد.خ

 


١٢:٢٢ - يکشنبه ١٢ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٥٥٤    /    تعداد نمایش : ٢٢١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج